Gençlerin buluşma noktasıYaz OkullarıDil OkullarıYurtdışı Eğitim ProgramlarıWork & Travel ProgramlarıStaj ProgramlarıSertifika Programları
 İletişim         
              Ana Sayfa / Yurtdışı Staj Programları

Ucuz Uçak Bileti
Uygun Tatil

Gidiş

Dönüş

ara


Yurtdışı staj programları ile ilgili bilgiler

Yurtdışı Staj ProgramlarıYurtdışında staj programlarına katılmak isteyen öğrencilerin amacı para kazanmak değil, kişisel gelişim ve profesyonel kariyerlerine katkıda bulunmak olmalıdır.

Yurtdışındaki okullar tarafından, eğitim programlarını takiben düzenlenen staj programları ile öğrencilere profesyonel alanlarda gelişimlerine ek olarak ofis ortamında ve iş dünyasının gerçek  sorunları içinde yabancı dillerini geliştirme ve pratik yapma olanağı sunulur.

Yurtdışı staj programları ne verir?

Yurtdışındaki okullar tarafından sunulan staj programlarına katılabilmek için yoğun bir dil kursuna veya kısa dönem sertifika veya diploma programlarına kaydolmak gerekmektedir. Bunları başarı ile tamamlayan öğrenciler, tam gün ya da yarım gün staj yapma imkanı elde ederler.

Yurtdışı staj programları kapsamındaki stajlar, maaşlı ya da maaşsız olabilir.

Staj programları için gitmek istenilen tarihten 2 -3 ay öncesinden başvuru yapılması gerekir.

İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’daki staj programları en çok tercih edilen yurtdışı staj programlarının başında gelmektedir.
 
Erasmus Eğitim Programı   e-bülten üyeliği  Gençlik Tatil Turları

   Bu web sitesinin içeriğin biletnoktasi.com'dan sağlanmaktadır.         

         Erasmus     Dil Sınavı Hazırlık     Konaklama     Oryantasyon                                                                                                                                                                      Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim